МЕНЮ ТОВАРОВ

Працюючи з електроінструментом, зварювальним апаратом, побутовою технікою, дуже часто людям не вистачає довжини шнура електроживлення. Для забезпечення тимчасового електропостачання віддаленого від стаціонарної розетки електрообладнання можна використати силовий подовжувач на кабельній котушці. Таку продукцію за доступною ціною завжди можна придбати в інтернет-магазині 16А. В онлайн-каталозі викладені зразки виробів відомих виробників.

Подовжувач на котушці: основні особливості

Моделі, в яких провід намотується на котушку значно довші, ніж електроподовжувачі без котушки. Довжину проводу можна регулювати за потреби. Габаритні розміри та вага такої переноски значно більші у порівнянні зі звичайними модифікаціями. Тому використовувати такі пристрої в побуті не зовсім зручно. Але без них не обійтись, працюючи в господарчій будівлі чи гаражі.

Такий подовжувач на котушці – це електротехнічна конструкція, яка містить:

  • Блок з розетками;

  • Гнучкий багатожильний кабель або провід живлення з подвійною ізоляцією;

  • Котушку для намотування кабелю.

Для зручності користування передбачена рукоятка та ручка для намотування кабелю на котушку. Розетковий блок має спеціальну металеву підставку.

Основна особливість котушкових переносок це те, що вони витримують номінальне навантаження при повністю розмотаному проводі. Якщо підключити кабель через намотаний на котушку подовжувач, відбувається перегрів, ізоляція плавиться, пристрій стає непридатним для використання.

Що пропонує інтернет-магазин 16А?

Майже всі викладені в онлайн-каталозі моделі мають контакти заземлення. Деякі модифікації обладнані автоматичними вимикачами, здатними забезпечити захист розеткового блоку, проводу подовжувача, підключеного до нього кабелю від коротких замикань та перенавантажень електроструму.

Оптимальна довжина котушкових подовжувачів складає:

  • 20м;

  • 25м;

  • 30м;

  • 40м;

  • 50м.

Пристрої мають клас захисту IP20, розраховані на напругу 220 Вольт, можуть витримувати навантаження до 3 кіловат при розрізі кабелю 1,5 мм².

Звернувшись до інтернет-магазину 16А, ви зможете придбати високоякісний, надійний електроподовжувач на котушці за доступною ціною. З його допомогою можна легко підключити газонокосарку, бетонозмішувач, болгарку та інше електрообладнання для роботи на присадибній ділянці чи будівельному майданчику.