МЕНЮ ТОВАРОВ

Найкращі ціни

на прямолінійне різання ДСП на пильному центрі Holzma

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ У ВИРОБНИЦТВІ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ

Меблева компанія Peral заснована в 1998 році.

Засновниками є чотири власники компанії. Сьогодні «Peral» – це меблеве виробництво, що динамічно розвивається. На нашому підприємстві встановлено найсучасніше високотехнологічне обладнання, продукція проходить суворий контроль якості. Наша продукція орієнтована на будь-який бюджет – від меблів економ-класу до елітних меблів класу “люкс”.

Своєю першочерговою задачею ми вважаємо розвиток меблевого ринку України та Вашого бізнесу зокрема. Саме тому ми так скрупульозно та відповідально підходимо до вибору постачальників комплектуючих, забезпечуючи Вас лише якісними та безпечними матеріалами для роботи.

Ми намагаємось зробити нашу співпрацю максимально комфортною, надаючи повний спектр сервісних послуг та інформаційної підтримки.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Інноваційні методики виробництва корпусних меблів роблять компанію Peral одним із лідерів ринку корпусних меблів в Україні. Ми виготовляємо будь-які корпусні меблі для облаштування комерційних приміщень, таких як:

  • офіси,
  • готелі,
  • бари, кафе, ресторани,
  • магазини або будь-які інші торгові приміщення,
  • стенди для організації виставок/презентацій.

Ми запропонуємо Вам найбільш раціональне рішення для облаштування ідеального бізнес простору з урахуванням усіх Ваших вимог. Будемо раді провести для Вас екскурсію по нашому виробництву. Також ви можете детальніше ознайомитись з прикладами наших робіт на сайті компанії https://mebel.peral.ua

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ ТА СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ

Ми виробляємо якісні, сучасні та функціональні меблі на висококласному обладнанні світових брендів використовуючи свої виробничі площі та склади з матеріалами:

  • 1500 м² виробничих цехів
  • 3000 м² складських приміщень

Парк високоточного обладнання з ЧПУ німецького виробника Homag group із сучасним програмним забезпеченням (дільниця розкрою плитних матеріалів, ділянка обробки кромки, ділянка фрезерування, ділянка свердловки).

Процес виготовлення меблів максимально автоматизований і зводить помилки через людський фактор до мінімуму. Усі виробничі процеси проходять контроль щодо відповідності високим стандартам якості.

ЛОГІСТИКА | УМОВИ ПОСТАЧАННЯ | СЕРТИФІКАЦІЯ

Ми забезпечуємо доставку та складання корпусних меблів в межах України. Також можливе постачання готових до складання, якісно упакованих елементів виробу, комплектуючих та базовий набір інструментів.

Для міжнародних відправлень митне оформлення відбувається протягом 3-5 робочих днів. У разі замовлення корпусних меблів під Ваші вимоги термін виготовлення становить від 15 календарних днів і залежить від складності та обсягу.

Великогабаритні корпусні меблі поставляються в розібраному вигляді. Всі елементи надійно упаковані з використанням стрейч плівки та при необхідності гофракартону. Великі обсяги відвантажуються на палетах.

В Україні сертифікація меблів не є обов’язковою, тому за замовчуванням ми не надаємо сертифікат якості на виготовлені нами меблі.

Однак, якщо Вам необхідний сертифікат якості, ми підготуємо його для Вас.

Виробники

Новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.